Oznam o konci sveta, hoax alebo pravda?

Autor: Martin Jursa | 13.11.2012 o 21:10 | (upravené 14.11.2012 o 8:56) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1960x

Dnes som dostal zaujmavý email z adresy, ktorá ma koncovku @upsvr.gov.sk. Predpokladám, že ide o ďalší hoax, ale čo ak nie? To už musí posúdiť každý individuálne.

 

Citácia:

Do vlády došla informácia a to v júli 2012. Oboznámte s touto správou svojich rodných, priateľov a ľudí, ktorí ju sú schopní prijať.

Laboratória NASA oznámili, že je čoskoro možný prechod cez galaktické „nulové pásmo“.

Jeseň a zima 2012/2013 bude v Tibete a na celom území severnej pologule teplá. Medzi 12. A 23.12.2012 začne pravdepodobne Zem spolu s celou slnečnou sústavou p

rechádzať cez galaktické „nulové pásmo“.

Je to existujúci priestor, kde utíchajú a nemôžu sa šíriť žiadne energie, kde neexistujú elektromagnetické polia a to u všetkých objektov.

Prakticky na celej Zemi, v priebehu niekoľkých minút okolo 10.h ráno podľa Moskovského času dňa 21.12.2012 nastane úplná temnota a absolútne ticho. Žiadne svetlo, nebude elektrina, komunikačné spojenia, dokonca zvuky, nič z toho nebude môcť fungovať.

Toto temno bude sprevádzané kozmickými ilúziami, výbuchmi svetla, tiež iluzórnymi, ktoré sa budú odohrávať niekoľko dní, približne 3 až 4. Netreba sa báť a ani ničoho obávať.

Napokon sa opäť objaví slnečné svetlo. Bude opäť vidieť. Zvieratá Zeme zistia skôr intuitívne, že prichádza „Kozmické temno“ a ukryjú sa v norách. Ľudia v mestách nič nepocítia, preto budú medzi nimi obete na životoch a šialenstvo. Môže zomrieť 10 percent svetového obyvateľstva.

Mali by ste sa skôr pripraviť na túto zmenu cyklov, dokončiť do daného termínu všetky povinnosti na rok 2012, nebrať ďalšie a splatiť staré dlhy.

Dňa 20.12.2012 vezmite svoje deti, všetky doklady, finančný obnos a odcestujte z miest do prírody. Pripravte si zásobu jedla na cca. 2 mesiace, nakoľko sa elektrické siete budú rekonštruovať len postupne a dlho.

Treba mať doma zásobu vody, dreva na zakúrenie, sviečky na svietenie. Treba mať doma piecku, lebo 21.12. prestanú fungovať elektrické siete. Rovnako vypnú komunikačné siete a TV. Počas „dní temna“ je potrebné zavesiť na okná tmavé závesy, nepozerajte sa do okien, neverte očiam i ušiam, nevychádzajte von. Ak by predsa len bolo nutné vyjsť von, nesmiete ísť ďaleko, môžete sa stratiť, nakoľko pri absencii svetla sa stratí orientácia a nebude možné vidieť ani vlastnú ruku. Báť sa však netreba.

Keď sa znovu objaví svetlo, netrebe sa rýchlo vracať do mesta, bude lepšie počkať do jari. Definitívne vyjdenie Zeme z „nulového pásma“ sa očakáva približne 7. Februára 2013. Budú čiastočne opravené elektrické siete, transportné zariadenia.

Všetky vlády sveta dostali túto výzvu o „nulovom pásme“ z rôznych prameňov, ale svojim občanom buď nevedia alebo nechcú pomôcť. Systémy civilnej obrany a evakuácie nezafungujú kvôli výpadku energií, komunikácie, dopravy. Spoľahnúť sa môžete len a len na seba.

Vzniknutá situácia po prechode Zeme cez galaktické „nulové pásmo“ zmení ľudí tak, že sa stanú viac duchovnými. Ľudia budú uvažovať v rámci novej hierarchie hodnôt. V rozvinutých a rozvýjajúcich sa krajinách vzniknú a budú prekvitať nové duchovné hnutia, nové systémy zachovania zdravia a dôstojnosti osobnosti . Toto bude na dlhú dobu novým progresívnym trendom vývoja ľudstva.


Vysvetlivky:
Čo je to HOAX?
Odpoveď troma slovami: falošná poplašná správa (šírená elektronicky)
Na záver skutočnosť: tento typ správy sa nachádza v databáze hoax-ov TU
Ide o citáciu emailu, vrátane prípadných chýb.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Rebríček slobody tlače je zmanipulovaný, tvrdia politici Smeru

Novinári sa na Slovensku stávajú škodnou, tvrdí mediálny analytik.

ČESKÝ ZÁPISNÍK

Vlaky sú znovu cool. A tak môžeme snívať aj o rýchlej ceste do Bratislavy

Nové trate sa začnú stavať v roku 2025.


Už ste čítali?