Oznam o konci sveta, hoax alebo pravda?

Autor: Martin Jursa | 13.11.2012 o 21:10 | (upravené 14.11.2012 o 8:56) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  1898x

Dnes som dostal zaujmavý email z adresy, ktorá ma koncovku @upsvr.gov.sk. Predpokladám, že ide o ďalší hoax, ale čo ak nie? To už musí posúdiť každý individuálne.

 

Citácia:

Do vlády došla informácia a to v júli 2012. Oboznámte s touto správou svojich rodných, priateľov a ľudí, ktorí ju sú schopní prijať.

Laboratória NASA oznámili, že je čoskoro možný prechod cez galaktické „nulové pásmo“.

Jeseň a zima 2012/2013 bude v Tibete a na celom území severnej pologule teplá. Medzi 12. A 23.12.2012 začne pravdepodobne Zem spolu s celou slnečnou sústavou p

rechádzať cez galaktické „nulové pásmo“.

Je to existujúci priestor, kde utíchajú a nemôžu sa šíriť žiadne energie, kde neexistujú elektromagnetické polia a to u všetkých objektov.

Prakticky na celej Zemi, v priebehu niekoľkých minút okolo 10.h ráno podľa Moskovského času dňa 21.12.2012 nastane úplná temnota a absolútne ticho. Žiadne svetlo, nebude elektrina, komunikačné spojenia, dokonca zvuky, nič z toho nebude môcť fungovať.

Toto temno bude sprevádzané kozmickými ilúziami, výbuchmi svetla, tiež iluzórnymi, ktoré sa budú odohrávať niekoľko dní, približne 3 až 4. Netreba sa báť a ani ničoho obávať.

Napokon sa opäť objaví slnečné svetlo. Bude opäť vidieť. Zvieratá Zeme zistia skôr intuitívne, že prichádza „Kozmické temno“ a ukryjú sa v norách. Ľudia v mestách nič nepocítia, preto budú medzi nimi obete na životoch a šialenstvo. Môže zomrieť 10 percent svetového obyvateľstva.

Mali by ste sa skôr pripraviť na túto zmenu cyklov, dokončiť do daného termínu všetky povinnosti na rok 2012, nebrať ďalšie a splatiť staré dlhy.

Dňa 20.12.2012 vezmite svoje deti, všetky doklady, finančný obnos a odcestujte z miest do prírody. Pripravte si zásobu jedla na cca. 2 mesiace, nakoľko sa elektrické siete budú rekonštruovať len postupne a dlho.

Treba mať doma zásobu vody, dreva na zakúrenie, sviečky na svietenie. Treba mať doma piecku, lebo 21.12. prestanú fungovať elektrické siete. Rovnako vypnú komunikačné siete a TV. Počas „dní temna“ je potrebné zavesiť na okná tmavé závesy, nepozerajte sa do okien, neverte očiam i ušiam, nevychádzajte von. Ak by predsa len bolo nutné vyjsť von, nesmiete ísť ďaleko, môžete sa stratiť, nakoľko pri absencii svetla sa stratí orientácia a nebude možné vidieť ani vlastnú ruku. Báť sa však netreba.

Keď sa znovu objaví svetlo, netrebe sa rýchlo vracať do mesta, bude lepšie počkať do jari. Definitívne vyjdenie Zeme z „nulového pásma“ sa očakáva približne 7. Februára 2013. Budú čiastočne opravené elektrické siete, transportné zariadenia.

Všetky vlády sveta dostali túto výzvu o „nulovom pásme“ z rôznych prameňov, ale svojim občanom buď nevedia alebo nechcú pomôcť. Systémy civilnej obrany a evakuácie nezafungujú kvôli výpadku energií, komunikácie, dopravy. Spoľahnúť sa môžete len a len na seba.

Vzniknutá situácia po prechode Zeme cez galaktické „nulové pásmo“ zmení ľudí tak, že sa stanú viac duchovnými. Ľudia budú uvažovať v rámci novej hierarchie hodnôt. V rozvinutých a rozvýjajúcich sa krajinách vzniknú a budú prekvitať nové duchovné hnutia, nové systémy zachovania zdravia a dôstojnosti osobnosti . Toto bude na dlhú dobu novým progresívnym trendom vývoja ľudstva.


Vysvetlivky:
Čo je to HOAX?
Odpoveď troma slovami: falošná poplašná správa (šírená elektronicky)
Na záver skutočnosť: tento typ správy sa nachádza v databáze hoax-ov TU
Ide o citáciu emailu, vrátane prípadných chýb.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Rezník z TASR by bol v RTVS pre poslancov schodnejší než Mika

Bývalá šéfka Markízy Zuzana Ťapáková sa po kauze Evka ako kandidátka na riaditeľku RTVS už nespomína.

KULTÚRA

Tajná služba si objednala vraždu. Na film Únos bolo treba odvahu

Politické trilery u nás nevznikajú.

ŠPORT

Spieva si Marleyho, dá si pivo. Ako Sagan trénoval v horách

Sagan sa pripravoval inak ako súperi.


Už ste čítali?